Noktalama Projesi

BUİKAD’ın üniversite öğrencisi genç kızlarımızın emin adımlarla iş hayatına hazırlanmasını sağlamak amacıyla başlattığı Noktalama Projesiyle, Koçluk eğitimleri almış gönüllü BUİKAD üyeleri, Uludağ Üniversitesi’nin 3. veya 4. sınıfında okuyan kız öğrencilerine koçluk yapmaktadır.

Bu proje ile kız öğrencilerin ilgi alanlarını doğru tespit etmeleri, kendilerini geliştirmeleri gereken alanları belirleyerek hazırlık yapma fırsatı yakalamaları ve henüz mezun olmadan iş hayatını yakından tanımaları sağlanmıştır.

Koçluk görüşmelerinin yanı sıra öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini sağlamak amacı ile, CV hazırlama, mülakat teknikleri, sunuş teknikleri, iletişim becerileri, topluluk önünde konuşma, beden dili, yaratıcı düşünme ve paramı yönetebiliyorum eğitimleri de verilmektedir. Ayrıca Bursa Kent Konseyi yabancı gönüllüleri ve BIWA derneği ile yapılan protokol ile kız öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmeye yönelik workshoplar da yapılmaktadır.

Noktalama projesi ile on yılda 400 den fazla kızımıza ulaşılmıştır. Devam eden proje ile bu sayı her yıl artarak devam etmektedir.

“Eğer bir cümlenin sonunda noktalama işareti yoksa o cümle anlam kazanmaz. Ve eğer noktaların önünde cümleleri yoksa onlar da sadece birer siyah lekedir.”

Başvuru Formunu doldurmak için lütfen buraya tıklayınız.

Başvuru formunu doldurduktan sonra aşı kartınızı iletisim@buikad.org adresine mail atmanızı rica ederiz.

Sign In

Sign Up

Seo Blog Anabolik Enjeksiyon Steroid