Kategoriler

Ulusal

YILIN BAŞARILI İŞ KADINI
Yarattığı iş hacmi, istihdam ve büyüme ivmesiyle ülkesinde fark yaratan, yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken ve sektörde sözü geçen kadın lider.

YILIN FARK YARATAN KADINI
Projesini hayata geçirmiş, özgün ürün ve hizmet ortaya çıkararak başarı elde etmiş, teknoloji, bilim, sanayi, sağlık, ekonomi, sanat, spor vb gibi iş ve sosyal yaşamın her alanında hizmet ve eserleriyle önemli katkılarda bulunmuş kadın lider.

Yerel

BURSA’DA YILIN BAŞARILI GİRİŞİMCİ KADINI
Projesini hayata geçirerek işletmesini açmış, özgün ürün ve hizmet ortaya çıkararak başarı elde etmiş, işletmesinde kadın-erkek eşitliğine dikkat eden ve kadın istihdamı için çalışmalar yapmış, her yıl büyüyen bir ivme ile işletmesine ve şehrine değer katmış girişimci kadın.

BURSA’DA YILIN BAŞARILI KADIN YÖNETİCİSİ
Mesleki başarısının yanı sıra, hizmet verdiği sektör ile ilgili ilham veren ve örnek teşkil eden kadın lider.

BURSA’DA YILIN KADINI DESTEKLEYEN ŞİRKETİ
Ülkesindeki gelişmelere duyarlı, insan hakları ve kadın-erkek eşitliğine katkı yapacak şekilde yasa, politika ve uygulamalar geliştirmiş, kadın istihdamını ve kadının iş hayatındaki rolünü destekleyerek bulunduğu bölgenin veya kurumun gelişmesine katkı sağlayan kuruluş.

BUİKAD Özel Ödülü

BUİKAD Özel Ödülü ayrı bir kategori olarak değerlendirilmemektedir, aday önerileri ve başvuru kabul edilmez.  Diğer kategoriler için değerlendirilenler arasında uygun bir aday ve/veya çalışma olursa Yönetim Kurulu kararı ile BUİKAD Özel Ödülü verilmektedir.

Sign In

Sign Up

Seo Blog Anabolik Enjeksiyon Steroid