BUİKAD Gelecek Akademisi

Gelecek Akademisi eğitim platformu ile öğrenci, yeni mezun, çalışan, yönetici ve işletme sahibi kadınlarla; iş dünyası arasında etkin iletişim ve iş birliğine yeni bir ara yüz olmak hedefleniyor. Akademi ile girişimcilerin örneğin tüketici alışkanlıklarındaki değişimler, hızla dijitalleşen dünya gibi yapısal değişikliklere uyum sağlamasını, yeni fırsatları değerlendirerek; yeni iş model ve yetkinlikler geliştirmelerini, ekonomik krizde ayakta kalmalarını sağlayabilecek işletme becerileri kazanmasına katkı sağlayacak açık eğitim kaynakları oluşturmak; Ekonomik büyüme ve sosyal kalkınmada, işsizliğin azaltılması, insan sermayesine yatırım ve teknik bilgi aktarımı başlıca hedefimiz.

Mini MBA (işletme Yöneticiliği) girişimciler ile Akademi Eğitimi Programımızda hayata geçirdiğimiz ilk sertifika programımız. Bu program ile girişimcilere Liderlik&Yöneticilik, Satış&Pazarlama ve Finans&Muhasebe konularının yanı sıra Kişisel Gelişim konularında eğitimler verildi. Tüm müfredat, etkileşimli eğitim (e-eğitim) modülleri ve videolardan oluşmakta… 84 saatlik örgün (sınıf içi) eğitim müfredatının tamamını kapsayan eğitim, online eğitim süresi, bireysel performans ve eğitim izleme hızınıza göre yaklaşık 35 saat olacak şekilde planlandı. Sertifika almaya hak kazanmak için eğitimi 120 gün içinde tamamlamak ve yapılacak sınavda başarı elde etmek gerekiyor. Program tamamen ücretsiz olup, 40 kişilik kontenjan ile sınırlı olmakta.

BUİKAD Gelecek Akademisi’nin ilk sertifika programı Mini MBA (işletme Yöneticiliği) Programı 30 Temmuz 2021 tarihinde 20 kadını mezun etmiştir. Önümüzdeki programın takvimi ise 7 Kasım 2022 tarihinde açılan başvuraların 21 Kasım’da sonlanmasıyla sürecektir.
15 Aralık’ta gerçekleşecek lansman ardından programın ilk dersi yüz yüze ve TOBB Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Sn. Prof. Dr. Ramazan Aktaş ile yapılacaktır.

Akademinin ücretsiz Mini MBA Programının hedef kitlesi:
-Mezuniyetinin üstünden en fazla 3 yıl geçen kadınlar,
-En fazla 3 yıldır girişimci olan kadınlar,
-En fazla 3 yıldır yönetici olan kadınlar,
-Bursa’da ikamet edenler.

Başvuru Formunu indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

Başvuru formunu doldurduktan sonra iletisim@buikad.org adresine mail atmanızı rica ederiz.

PROGRAM ŞU ANDA YÜRÜTÜLMEKTE OLUP. 40 KİŞİLİK KONTENJAN DOLDURULMUŞTUR.

Sign In

Sign Up

Seo Blog Anabolik Enjeksiyon Steroid