Gelecek Akademisi

Nisan 2021 yılında hayat geçirdiğimiz Gelecek Akademisi eğitim platformu ile öğrenci, yeni mezun, çalışan, yönetici ve işletme sahibi kadınlarla; iş dünyası arasında etkin iletişim ve iş birliğine arayüz oluyoruz. Akademi ile girişimcilerin örneğin tüketici alışkanlıkları, hızla dijitalleşen dünya gibi yapısal değişikliklere uyum sağlamalarını, yeni fırsatları değerlendirerek; yeni iş model ve yetkinliklerini geliştirmeleri ve ekonomik krizde ayakta kalmalarını sağlayabilecek işletme becerileri kazanmaları için açık eğitim kaynakları oluşturuyor ve ekonomik büyümede, sosyal kalkınmada, işsizliğin azaltılmasında, insan sermayesine yatırımda ve teknik bilgi aktarımında bulunuyoruz.
Akademi bünyesinde, üyelerimizin deneyimlerini üyeler arasında paylaşmak, iyi uygulamalardan faydalanmak, yeni metotlar öğrenmek amacıyla oluşturulan “Eğitim Takası” programımız da mevcut.

Coşkunöz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Oya Coşkunöz Aktaş ile BUİKAD Gelecek Akademisi öğrencileri 20 Mart 2023’te, “Akademi Buluşmalar” programı özelinde Coşkunöz Metal Form’da bir araya geldi.

Bireysel ve iş hayatları için bu kıymetli programa katılan akademimizin Mini MBA öğrencileri hem sektörel hem güncel hem de tecrübelerden yola çıkan kısa bilgileri dinlediler ve sorularını yönlendirdiler.

Akademide e-öğrenme gerçekleştiren öğrenciler için yüz yüze beceri geliştirme eğitimlerimize ve iş dünyasıyla bir araya gelmeye devam edeceğiz.

Samimi söyleşisi için Oya Coşkunöz Aktaş’a ve keyifli moderasyonu için Bige Tınmazsoy’a tekrar çok teşekkür ederiz.

BUİKAD Gelecek Akademisi Başkanı Dr. Arzu Erdi tarafından akademi öğrencilerine “Yaratıcılık ve İnovasyon Odağında Beceriler ve Öğrenme” eğitimi, 31 Ocak 2023’te, BUSİAD Evi’nde verildi.

Bireysel ve sektörel hayatları için inovasyonu dinleyen akademinin Mini MBA Programı öğrencileri, öğrenme modellerinden, yaratıcılık modellerine, iş birlikçi düşünmeden yeni nesil becerilere kadar bir çok konuda hap bilgiler edindiler ve küçük grup çalışmaları gerçekleştirdiler.

Akademinin Mini MBA İşletme Yönetimi Programı’nda e-öğrenme gerçekleştiren öğrenciler için yüz yüze beceri geliştirme eğitimlerimiz de devam edecek. BUSİAD’a ev sahipliği için teşekkür ederiz.

BUİKAD Gelecek Akademisi “Mini MBA İşletme Yönetimi Programı” ilk ders zili 15 Aralık 2022’de çaldı.

TOBB Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ramazan Aktaş katılımcılar için “Girişimcilik&Kobiler” dersini yüz yüze gerçekleştirdi.

Aktaş’ın lansman sonrası “Kobilerde Sürdürülebilirlik” konu başlığıyla paylaşımlarda bulunduğu dersinde kıymetli ipuçları dinlendi.

Yönetim Kurulumuzun bire bir görüşmeler sonucunda oluşturduğu Gelecek Akademisi Danışma Kurulu’nda Ali İhsan Yeşilova, Ömer Kumova, Prof. Dr. Kurtuluş Kaymaz, Gökhan Yalçın, Ahmet Hakan Arslan, Mecnur Karagöz, Mefküre Zümbülova, Bige Susuzlu, Berna Aşıroğlu, Özlem Baş Bayraktar, Selma Çetinkaya Türker ve İpek Yalçın yer alıyor.

Yeni dönem projelerin belirlenmesi için deneyimli iş insanlarından oluşan Danışma Kurulu, BUİKAD Yönetim Kurulu ve Gelecek Akademisi Komitesi  Üyeleri  1 Aralık 2022’de, Almira Otel’de bir araya geldi.

Yönetim Kurulumuzun birebir görüşmeler sonucunda oluşturduğu Gelecek Akademisi Danışma Kurulu’nda Ali İhsan Yeşilova, Ömer Kumova, Prof. Dr. Kurtuluş Kaymaz, Gökhan Yalçın, Ahmet Hakan Arslan, Mefküre Zümbülova, Berna Aşıroğlu, Özlem Baş Bayraktar, Selma Çetinkaya Türker ve İpek Yalçın yer alıyor. BUİKAD Yönetim Kurulu, Gelecek Akademisi Komitesi ve Danışma Kurulu Üyeleri ile ilk toplantısını 30 Haziran 2021’de, Almira Otel’de gerçekleştirdi.

Mini MBA İşletme Yönetimi programı uzaktan eğitim sertifika programının konukları, üyelerimizden Nermin Atalay, Nazan Akıncı ve Gonca Tıknaz oldu.

Programa seçilmiş 20 katılımcımıza, BUİKAD İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri Törenimizde ödül almış üyelerimizin başarı hikayelerinin anlatıldığı programda ’’Akademi Buluşmalar” başlığı altında bir araya geldik.

Mini MBA İşletme Yönetimi programı uzaktan eğitim sertifika programının konuğu TOBB Üniversitesi İşletme Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ramazan AKTAŞ oldu.

Aktaş’ın “İşletmelerde Yönetimsel Hatalar” konu başlığıyla paylaşımlarda bulunduğu online platformda kıymetli ipuçlarını almak için keyifli bir çevrimiçi buluşma gerçekleştirdik.

Öğrenci, yeni mezun, çalışan, yönetici ve işletme sahibi kadınlarla; iş dünyası arasında etkin iletişim ve iş birliğinin yeni ara yüzü BUİKAD Gelecek Akademisi 25 Mayıs 2021’de eğitimlere start veriyor.

Akademinin ilk programı olan Mini MBA Programı Katılımcıları ile tanışma ve bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.

28.04.2021 & BUİKAD Gelecek Akademisi Çevrimiçi Basın Toplantısı

Sign In

Sign Up

Seo Blog Anabolik Enjeksiyon Steroid