Cumartesi Biz Bize Sohbetleri

Üyelerimiz arasındaki iletişim ve network ağlarını geliştirmek amacı ile, her ayın 3. Cumartesi günü sabah kahvaltıları yapılmaktadır. Bu kahvaltılarda güzel bir sohbet ortamı sağlanmakla birlikte BUİKAD üyeleri kendi iş ve sektörleri ile ilgili bilgi paylaşımı da yapmaktadır.

Sektöründe başarılar elde etmiş kadınlardan oluşan BUİKAD, yüz yüze bir araya gelemediğimiz bugünlerde de üyelerinin birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlamak ve ilişkilerini geliştirmek adına online platform üzerinden ‘Cumartesi Biz Bize’ toplantılarına devam ediyor.

Bu kez 2021 Şubat ayında, çevrimiçi platformda; BUİKAD’ ı ne kadar tanıyoruz etkinliği ve hikaye oluşturma oyunu gerçekleştirildi. BUİKAD’ı ne kadar tanıyoruz etkinliğininin birincisi Şeyda Şençayır olurken, hikaye oluşturma oyunuyla üyeler arası iletişimi arttırdığımız keyifli bir etkinlik gerçekleştirdik.

Sektöründe başarılar elde etmiş kadınlardan oluşan BUİKAD, üyelerinin birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlamak ve iş ilişkilerini geliştirebilmek adına düzenlediği Cumartesi Biz Bize toplantılarında bu kez geçmiş dönem başkanları ile 2020 Aralık’ta bir araya geldi.

Kurucu Başkan Selma Çetinkaya Türker,
2011-2015 Dönem Başkanı Özlem Baş Bayraktar,
2015-2019 Dönem Başkanı İpek Yalçın ve
2019 -2021 Dönem Başkanı Oya Eroğlu ile online platformda buluşan üyeler pandemi sürecinin kadın çalışanlar üzerindeki etkisi, yeni normal ve bu süreçteki dernek çalışmaları üzerine konuştu. Toplantı yeni yılın yaklaşması sebebi ile iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.

Cumartesi Biz Bize Sohbetleri 2020 Ocak ayı buluşması gerçekleşti.⠀ ⠀⠀

Üyelerimiz arasındaki iletişim ve network ağını geliştirmek amacı ile, her ayın 3. Cumartesi günü sabah kahvaltılarında buluşmaya devam ediyoruz.⠀⠀
⠀⠀
Bu ayın kendi iş ve sektörleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunan üyeleri
Dr. Zehra Bekler Alkan, Meral Keskin, Duygu Toygur Eroğlu, Dr. Nilüfer Rüzgar, Seçil Bulcan Ürküt oldu. Sunumları için kendilerine teşekkür ediyoruz.⠀

Cumartesi Biz Bize Sohbetleri 2019 Ekim ayı buluşması gerçekleşti.

Üyelerimiz arasındaki iletişim ve network ağlarını geliştirmek amacı ile, her ayın 3. Cumartesi günü sabah kahvaltılarında buluşmaya devam ediyoruz.

Bu ayın kendi iş ve sektörleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunan üyeleri İpek Yalçın, Türkan Kaya, Nursel Tetikcan, Esin Kayaoğlu Üstünova, Gülsüm Birinci ve Mediha Genç Aşçıgil oldu. Sunumları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

Cumartesi Biz Bize Sohbetleri 2020 Şubat ayı buluşması gerçekleşti.⠀ ⠀⠀
Üyelerimiz arasındaki iletişim ve network ağını geliştirmek amacı ile, her ayın 3. Cumartesi günü sabah kahvaltılarında buluşmaya devam ediyoruz.⠀⠀
⠀⠀
Bu ayın kendi iş ve sektörleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunan üyeleri Zeynep Yorulmazer, Sibel Binici, Ahsen Gökçen, Merve Efe oldu. Sunumları için kendilerine teşekkür ediyoruz.⠀

Üyelerimiz arasındaki iletişim ve network ağlarını geliştirmek amacı ile, her ayın 3. Cumartesi günü sabah kahvaltılarında buluşmaya devam ediyoruz.⠀

2019 Kasım ayında kendi iş ve sektörleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunan üyeleri Cansu Keser, Zuhal Aslı Saka, Müge Mırcıoğlu Yılmaz, Zeynep Burcu Mumcuoğlu, Ahu Açık Alnıpak ve Nazan Akıncı oldu. Sunumları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

CUMARTESİ BİZ BİZE SOHBETLERİ BAŞLADI⠀

2019 Eylül’ünde de üyelerimiz arasındaki iletişim ve network ağlarını geliştirmek amacı ile, her ayın 3. Cumartesi günü sabah kahvaltılarında buluşmaya devam ediyoruz.⠀

Bu ayın kendi iş ve sektörleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunan üyeleri Cansu Keser, Zuhal Aslı Saka, Müge Mırcıoğlu Yılmaz, Zeynep Burcu Mumcuoğlu, Ahu Açık Alnıpak ve Nazan Akıncı oldu. Sunumları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

2019 Nisan Ayı Cumartesi Biz Bize Kahvaltı Söyleşimizi yüksek bir katılım ile gerçekleştirdik. Aramızdaki network ağını geliştirmek için düzenlediğimiz kahvaltılarımızda üyelerimizden bu ay ;
Oylum Öztürk Erdem “Aktaş Holding”
Serap Mercan “Yilser Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
Neslihan Delen “Garanti Bankası A.Ş. Heykel Şubesi”
Beyza Bayrakçı “Bayrakçı Müşavirlik ve Hukuki Danışmanlık”
İlkay Yıldırım “Burpol Polimer San. Tic. Ltd. Şti.”
Veda Girgin Eroğlu “VGE Tekstil konuşmacılarımızdı.
Nisan ayında doğan üyelerimiz de doğum günü pastalarını birlikte kestiler.
2019 Mart Cumartesi Biz Bize Söyleşileri Kahvaltımızı yüksek bir katılım ile gerçekleştirdik.
Ayrıca doğum günü olan üyelerimizin kutlamasını da hep birlikte yaptık.
Her ay 6 üyemizin kendilerini ve mesleklerini tanıttıkları Cumartesi Biz Bize etkinliğimizde bu ay kendilerini tanıtan üyelerimiz:
Jale Kurt “MyELLA Kids”
Elif Şahin “Limon Yönetim Danışmanlığı”
Dilek ŞEN “Şenel Şen İş Güvenliği Eğitim ve Danışmanlık”
Cansu Tolunay Berber “Hiyeldaim İç Mimarlık ve Tasarım”
Ayşe Aktaş “Nevale Pasta&Fırın”
Elif Seyhan Aksoy “Beyçelik”

2019 Şubat Ayı Cumartesi Biz Bize Söyleşileri Kahvaltımızı yüksek bir katılım ile gerçekleştirdik.

Ayrıca doğum günü olan üyelerimizin kutlamasını da hep birlikte yaptık.
Her ay 5 üyemizin kendilerini ve mesleklerini tanıttıkları Cumartesi BizBize etkinliğimizde bu ay kendilerini tanıtan üyelerimiz:

Belgin GÖKÇE-Ekince Madencilik Ltd.Sti.
Pervin KATANA-Moremo Bebek ve Çocuk Odaları
Meral KESKİN-Akarca Tekstil
Zerrin ÖZGÜLE-Ömel Mühendislik Ltd. Şti.
Arzu ERDİ-Bursa Valiliği AB Proje ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi
Elif AYGÜL-Borçelik

2019 Ocak Ayı Cumartesi Biz Bize Sohbetleri Kahvaltımızı yüksek bir katılım ile gerçekleştirdik. Ayrıca doğum günü olan üyelerimizin kutlamasını da hep birlikte yaptık.

Her ay 6 üyemizin kendilerini ve mesleklerini tanıttıkları Cumartesi Biz Bize etkinliğimizde bu ay kendilerini tanıtan üyelerimiz:
Ulviye Yahya- NuyTekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Nazlı İlay Yılmazlar-Gelişen İnsan Merkezi
Aylin Fügen Çiftçiler-Serbest Mali Müşavir Bürosu
Çiğdem Korkmaz-Yeşil Bursa Yapı Denetim Ltd. Şti.
Banu Doğu Keçe- Maysan Mando
Ebru Yalçın- Türkiye Kalite Derneği Bursa Şubesi

Sign In

Sign Up

Seo Blog Anabolik Enjeksiyon Steroid