Açık Kapı

Çözümleri ve yeni fikirleri beraber türetmek amacı ile yapılan “AÇIK KAPI TOPLANTILARI” her  yıl 2 defa gerçekleşmektedir. Bu toplantılarda; bize bilgi veren üyelerimiz ile belirlenen  saatler arasında ve yerde öneri / eleştirileri dinlenerek çözüm için aksiyonlar alınmaktadır.

BUİKAD Yönetim Kurulu olarak  gerçekleştirdiğimiz Açık Kapı Toplantımız için 3 Ekim 2020 tarihinde dernek ofisimizdeydik.⠀

Üyeleri ile güçlü BUİKAD, yine üyelerinin geri bildirimleri, görüş ve önerilerini dikkate alarak yoluna devam edecek ve kendini her anlamda geliştirecektir.⠀

BUİKAD Yönetim Kurulu olarak yılda iki kez gerçekleştirdiğimiz Açık Kapı Toplantılarımızın ikincisi için 5 Ekim 2019 tarihinde dernek ofisimizdeydik.

Üyeleri ile güçlü BUİKAD, yine üyelerinin geri bildirimleri, görüş ve önerilerini dikkate alarak yoluna devam edecek ve kendini her anlamda geliştirecektir.

Derneğimizi geliştirmek, beraber çözümler üretmek amacıyla düzenlemeye başladığımız “Açık Kapı Toplantıları”nın ilkini 10 Şubat 2019’da gerçekleştirdik. Derneğimize olumlu katkıları olacak görüşleri ile toplantıya katılan değerli üyemiz Esma Deniz Yılmaz a teşekkür ederiz.

Sign In

Sign Up

Seo Blog Anabolik Enjeksiyon Steroid